Mind Progress Group

Mind Progress Group

Mind Progress Group

Miejsce: Legnica
Data: 24.01.2016
Rodzaj badania: pomiar poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, badanie EKG wraz z konsultacją kardiologiczną, pomiar ciśnienia tętniczego , badanie spirometryczne wraz z konsultacją pulmonologiczną
Ilość przebadanych pacjentów:156

 

Kolejny projekt powstał na zlecenie agencji marketingowej Mind Progres Group z okazji Dnia Babci i Dziadka. Akcja „Niedziela Trzeciego Wieku” odbywała się w Galerii Piastów w Legnicy. Była dedykowana głównie do osób starszych i seniorów.  Mobilne Badania zaaranżowały specjalną strefę medyczną wewnątrz galerii. Na pacjentów czekał wykwalifikowany personel pielęgniarek i lekarzy, który wykonywał pakiet badań podstawowych, od zbadania poziomu cholesterolu, glukozy i ciśnienia, po badanie spirometryczne z konsultacją pulmonologiczną.

Uczestnicy mogli skorzystać również z badań w Mobilnej Przychodni - Kardiobusie, gdzie mieli możliwość wykonania badania elektrokardiograficznego, które jest podstawowym badaniem w diagnostyce chorób serca. Wykonywanie go jest zatem bardzo ważne w profilaktyce chorób układu krążenia, a osoby starsze powinny wykonywać je nawet 3 razy do roku.

powrót do listy realizacji